כירורגיהמרפאת השיניים של ד"ר אלכס בניאמינסון עושים שימוש בשתלים מתוצרת חברת Alpha-Bio, כמו גם מתוצרת יצרניות נוספות, שמובילות את התחום. הלקוח מקבל אחריות של 10 שנים עבור השתל.

 

 
כמו כן, במקום ניתן לבצע את כל סוגי עקירות השיניים, לרבות עקירות כירורגיות ועקירות שיני בינה. במידת האפשר, במרפאה מבצעים עקירה והשתלות שן מיידיות. במצב שבו חסר עצם, שלא מאפשר ביצוע של השתלה, ניתן לבצע השתלת עצם טבעית ממקור של בעלי חיים או בני אדם. במקום נעשה שימוש בדור חדש של חומרים מתוצרת גרמניה. במצב של השתלת עצם בלסת העליונה, במרפאה מבצעים הרמת סינוס פתוחה או סגורה, בהתאם למצב ולצורך.
 
 
 
 
במרפאה של ד"ר בניאמינסון נותנים עדיפות לביצוע השתלה במעמד העקירה, ובכך חוסכים למטופל הגעה למרפאה. בצורת טיפול זו, אחוזי ההצלחה זהים לאלו שבהם העקירה מופרדת מההשתלה.
 

 
בזמן שהרופא עוקר את שורש השן, הוא יכול גם לנקות את העצם של המטופל, וגם להשלים את כל סוגי העצמות, כולל חיפוי מינברלה קולגנית, שעשויה מהלב של בעלי חיים. התוצאות איכותיות מאוד ומחזיקות מעמד לארוך זמן רב. הטיפול מתאים לשורש אחד או לשתיים, ומתבצע בלסת תחתונה שלמה או בלסת העליונה (למעט באזורים אחוריים, ששם המצב מורכב יותר).
 
 
הינכם מוזמנים לפגישת היכרות אצל ד"ר בניאמינסון: 054-2226876.