במרפאה של ד"ר אלכס בניאמינסון מבצעים את כל סוגי שיקום הפה. העבודה מתבצעת ברמת איכות גבוהה, כאשר מעבדת השיניים מספקת אחריות של עד שנה עבור הכתרים. הכתרים מיועדים לצורך שיקום על גבי שיניים טבעיות או על גבי שתלים, כאשר הם מיוצרים בשיטה דיגיטלית וממוחשבת, ולכן רמת הדיוק גבוהה במיוחד.
 

תותבות

 
במצב שבו יש מספר גדול של שינים חסרות, משתמשים בוויטליום ובאוסקילט, שנותנים אפשרות לייצר תותבת עדינה ודקה יותר. ניתן לבצע שיקום על גבי תותבות חלקיות או שלמות, שיכולות להתלבש על שתלים. כיום ישנה אפשרות להלביש תותבת של לסת שלמה על 2 או 4 שתלים בלבד בלסת התחתונה, ו- 4 – 6 שתלים בלסת העליונה. שיקום הפה על גבי שתלים משאיר את החך פתוח, ולכן המטופל נהנה מטעם האוכל ולא סובל מתחושה שיש עצם זר בפה.
 

כתרים

 
ישנם שני סוגי כתרים:
זירקוניה - כתר מסוג זה אינו מכיל מתכת, ולכן נותן פתרון אסתטי יותר. בכתרים אלו משתמשים על פי רוב באזורים הקדמיים של הלסתות. עם זאת, ניתן להשתמש גם באזורים האחוריים של הלסת, אם המטופל מעוניין בכתר ללא מעטפת.
 
 
 
 
חרסינה מתכתית - הכתר מיוצר באמצעות סריקה דיגיטלית וממוחשבת, שנותנת עובי של מתכת 0.3 מילימטרים ודיוק מאוד גדול. ישנה גם שיטה ישנה לייצור כתרים, ריצ'מונד, ועל פיה ניתן להשאיר את השורש הטבעי ומבצעים שיקום על ידי מבנה ישר או יצוק, שנותן לשן אריכות ימים.
 
 
הינכם מוזמנים לפגישת היכרות עם ד"ר בניאמינסון: 054-2226876.